Centrum sociálních služeb Tloskov

sídlo: Tloskov 1, 257 56 Neveklov
telefon: 317 740 111, fax: 317 740 113
GSM: 736 630 862
e-mail: centrum@tloskov.cz

O nás              Mapa            Orientační plánek 

Kontakty - základní telefonní

 

Více kontaktů - podrobněji

 

Informační hlasový systém     317 740 115

Spojovatelka                          317 740 111

PhDr. Matěj LIPSKÝ, Ph.D.     317 740 106

Mgr. Hana CHARVÁTOVÁ       736 630 860

Vladimíra MUCHINOVÁ           317 740 104

Mgr. Hana Čejková 733 714 603

Ing. Hana BAČÍKOVÁ              605 296 151

 

Služby - odlehčovací služby

Odlehčovací služby jsou poskytovány v objektu Pivovar. Celkový charakter ubytování je ryze rodinný a prostory jsou bezbariérové – přístup výtahem. Pro službu jsou určeny 1–2 lůžkové pokoje.
Odlehčovací služba má k dispozici 2 vybavené kuchyňky s běžnými elektrospotřebiči (lednice, sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, myčka, apod.) pro možnost osobního vaření, pečení, atd.  
Odlehčovací služba disponuje 4 koupelnami s WC (vana, sprchový kout, sprchovací box, sprchovací lehátko) a automatickými pračkami k osobnímu přepírání prádla.
Každý pokoj je vybaven minimálně běžným lůžkem, skříní, nočním stolkem, nebo poličkou, svítidlem. K dispozici jsou 4 elektrické a 2 mechanické polohovací postele (s postranicemi), jedna dětská postýlka.
Odlehčovací služba má 2 prostorné obývací pokoje s televizí, moderním nábytkem, interním telefonem a telefonem pro běžné volání. K dispozici také WIFI.
Odlehčovací služba kromě ubytovacích prostor využívá i prostory ateliérů, kavárny, bazénu, tělocvičny, farmy Skalka.

 • Kapacita celkem: 10. Aktuálně volná místa na telefonním čísle 317 740 104, případně 733 751 451.

 • Služba je poskytována celoročně mimo období od 21.12. do 1.1.

Každý zájemce o službu je seznamován s těmito vnitřními dokumenty již během předpříjmového jednání – předpříjmový pohovor. Pravidla pro bydlení – tj. v pobytové službě, jsou k dispozici i v názorné a zjednodušené podobě pro zajištění lepší srozumitelnosti žadateli. Pravidla vymezují situace tak, aby byla zajištěna základní pravidla příjemného a respektujícího lidského soužití. V pravidlech jsou podrobně popsány (v názorné formě obrázkem znázorněny) i sankce při porušení těchto pravidel a možnosti výpovědi smlouvy při opakování přestupku. Tato pravidla jsou automaticky přikládána jako jedna z mnoha příloh ke Smlouvě s uživatelem o poskytování sociální služby. V den nástupu klienta na odlehčovací službu je klient znovu seznámen s pravidly pro bydlení klíčovým pracovníkem.  

 • Smlouva o poskytování sociální služby a předpříjmové jednání:

  Během předpříjmového jednání je žadateli předložen formulář smlouvy, včetně názorné verze.  Smlouva obsahuje i údaj o způsobu ukončení smlouvy, výpovědní dobu u dané služby a způsob podání výpovědi. Formulář smlouvy a specifikace smlouvy je projednán se žadatelem osobně a žadatel si tento dokument odnáší k detailnímu prostudování. Individuální požadavky, cíle a potřeby žadatele se zaznamenávají na zvláštní předpříjmový  formulář, který je podkladem pro individualizaci smlouvy. Žadatel si odnáší originál předpříjmového záznamu, poskytovateli zůstává kopie.

  V předpříjmovém formuláři se dojednávají, mimo výše uvedené náležitosti, další postupy a důležitá fakta spojená s nástupem a způsobem poskytování služby tak, aby žádný důležitý faktor, podstatný pro nastavení optimální služby danému uživateli, nebyl opomenut. Součástí předpříjmového jednání je i osobní návštěva prostor, které jsou vyhrazeny pro poskytování dané služby a osobní pokoj.

 • Stížnosti NA KVALITU NEBO ZPŮSOB POSKYTOVÁNÍ SOCIÁLNÍ SLUŽBY:

  Každý uživatel služby má právo stěžovat si na kvalitu nebo způsob poskytování sociální služby. Poskytovatel má pro tyto účely podrobný vnitřní dokument, včetně jeho alternativní podoby pro názornou a jednodušší srozumitelnost. Každý žadatel je seznámen s tímto právem již během předpříjmového jednání. Písemná forma tohoto dokumentu je žadateli plně k dispozici. Současně je tento dokument nedílnou přílohou Smlouvy o poskytování sociální služby.

Zaměstnanci

Bydlení

Okolí

Volný čas

Nenudíme se

 • Videospot


 

 

(c) 2008-2013 DÚSP v Tloskově; (c) 2013 - 2023 CSS Tloskov