Centrum sociálních služeb Tloskov

sídlo: Tloskov 1, 257 56 Neveklov
telefon: 317 740 111, fax: 317 740 113
GSM: 736 630 862
e-mail: centrum@tloskov.cz

O nás              Mapa            Orientační plánek 

Kontakty - základní telefonní

 

Více kontaktů - podrobněji

 

Informační hlasový systém     317 740 115

Spojovatelka                          317 740 111

PhDr. Matěj LIPSKÝ, Ph.D.     317 740 106

Mgr. Hana CHARVÁTOVÁ       736 630 860

Vladimíra MUCHINOVÁ           317 740 104

Mgr. Hana Čejková 733 714 603

Ing. Hana BAČÍKOVÁ              605 296 151

 

Chráněné bydlení

 • Kde službu Chráněné bydlení poskutujeme (po kliknutí)

 • Kapacita celkem: 17, volná místa: 1 (Benešov), rezervováno: 0

 • DEFINICE SLUŽBY DLE ZÁKONA (po kliknutí)

 • POSLÁNÍ, CÍLE A ZÁSADY (po kliknutí)

 • LETÁK (po kliknutí)

 • KONTAKTY (po kliknutí)

 • Předpříjmový pohovor a Smlouva o poskytování sociální služby:

  Během předpříjmového jednání je žadateli předložen formulář smlouvy, včetně názorné verze.  Smlouva obsahuje i údaj o způsobu ukončení smlouvy, výpovědní dobu u dané služby a způsob podání výpovědi. Formulář smlouvy a specifikace smlouvy je projednán se žadatelem osobně a žadatel si tento dokument odnáší k detailnímu prostudování.  

  Individuální  požadavky, cíle a potřeby žadatele se zaznamenávají na zvláštní předpříjmový  formulář, který je podkladem pro individualizaci smlouvy. Žadatel si odnáší originál předpříjmového záznamu, poskytovateli zůstává kopie. V předpříjmovém formuláři se dojednávají, mimo výše uvedené náležitosti, další postupy a důležitá fakta spojená s nástupem a způsobem poskytování služby tak, aby žádný důležitý faktor, podstatný pro nastavení optimální služby danému uživateli, nebyl opomenut.
  Součástí předpříjmového jednání je i osobní návštěva prostor, které jsou vyhrazeny pro poskytování služby včetně osobního pokoje.

 • Stížnosti NA KVALITU NEBO ZPŮSOB POSKYTOVÁNÍ SOCIÁLNÍ SLUŽBY:

  Každý uživatel služby má právo stěžovat si na kvalitu nebo způsob poskytování sociální služby. Poskytovatel má pro tyto účely podrobný vnitřní dokument, včetně jeho alternativní podoby pro názornou a jednodušší srozumitelnost.
  Každý žadatel je seznámen s tímto právem již během předpříjmového jednání. Písemná forma tohoto dokumentu je žadateli plně k dispozici. Současně je tento dokument nedílnou přílohou Smlouvy o poskytování sociální služby.

 • Pravidla pro bydlení:

  Každý zájemce o službu je seznamován s těmito vnitřními dokumenty již během předpříjmového jednání – předpříjmový pohovor. Pravidla pro bydlení, jsou k dispozici v i názorné a zjednodušené podobě pro zajištění lepší srozumitelnosti žadateli. Pravidla vymezují situace tak, aby byla zajištěna základní pravidla příjemného a respektujícího lidského soužití. V pravidlech jsou podrobně popsány ( v názorné formě obrázkem znázorněny) i sankce při porušení těchto pravidel a možnosti výpovědi smlouvy při opakování přestupku. Tato pravidla jsou automaticky přikládána jako jedna z 8 příloh ke Smlouvě s uživatelem o poskytování sociální služby CHB.

Fotogalerie

Pracovní tým

   

Dům na Hrázi

Dům U Rybníka

Fotografie - Stěhování do Neveklova (po kliknutí)

Vaření

 

Volný čas - Monínec 2009

Volný čas - Sportovní hry 2011

Naši klienti prožívají rekreační sporty s trojnásobnou „Královnou bílé stopy“ a nejúspěšnější lyžařkou ČR v alpském lyžování – Šárkou Strachovou

Někteří z našich klientů (služby domov pro osoby se zdravotním postižením a chráněné bydlení) dostali šanci pracovní příležitosti na barokním statku Favory Horses Benice. A co více, při práci a péči o nádherné starokladrubské koně našli i spoustu přátel. A ne ledajakých. Mezi nejoblíbenější patří lyžařka Šárka Strachová a její manžel Antonín. Naši klienti, přestože CSS Tloskov nabízí množství sportovních aktivit a sami klienti vlastní i osobní sportovní vybavení (kola, lyže, tenisové vybavení…), v posledních letech občas raději volili pasivnější „moderní“ formu zábavy – PC, TV, DVD… A náhle nová motivace – s Šárkou na trénink na kolech. Šárčin manžel zajistil super špičkové vybavení – od kol až po vesty a pak tedy hurá z Benic do Tloskova a zpět. Přestože nešlo o žádný maratón, připočteme-li letní slunce a tropické teploty, zapotila se celá výprava. Osvěžením v Tloskově bylo nejen občerstvení, které klienti pro hosty připravili, ale i senzační nálada, která ani na chvilku nechyběla.  Klienti neopomněli Šárku seznámit se svými sportovními úspěchy ze speciálních olympiád a předvedli se s medailemi z USA, Španělska… i odjinud.

        


U sportu zůstaneme i dále, již za 14 dní chystáme natáčení rozhovoru do internetového rádia právě se Šárkou Strachovou. Reportérem bude náš klient Jiří Karlík. Tak si nás nezapomeňte pustit. Určitě to bude zajímavé…

Za CSS Tloskov: Mgr. Hana Charvátová, vedoucí úseku sociálních služeb

 

(c) 2008-2013 DÚSP v Tloskově; (c) 2013 - 2023 CSS Tloskov